Úvod / Bezpečnostné dvere - Profil spoločnosti

Odporučte túto stránku svojim známym!

Zdieľať na Facebooku Poslať emailom Vytlačiť stránku

Profil spoločnosti

Súčasnosť

SHERLOCK sa postupne vypracovala na poprednú pozíciu v oblasti vývoja, výroby, predaja a montáže bezpečnostných dverí, protipožiarnych bezpečnostných dverí a bezpečnostných zárubní. Je rešpektovaným obchodným partnerom a pokrýva podstatnú časť trhu v SR, ČR, v Rakúsku a Maďarsku.

V roku 2013 sa stala členom skupiny ASSA ABLOY  spoločnosť SHERLOCK,s.r.o.. SHERLOCK je najväčší výrobca bezpečnostných dverí na Slovensku.
ASSA ABLOY je globálny líder na trhu bezpečnostných riešení otvárania dverí, oddaný napĺňať potreby klientov v oblasti bezpečnosti, komfortu, záštity bezpečia.

Pokračujeme v skvalitňovaní poskytovania služieb v oblasti predaja a inštalácie trezorovej techniky, zabezpečujeme servis všetkých bezpečnostných dverí a trezorov a poskytujeme poradenstvo v oblasti mechanickej bezpečnosti.

nájsť najbližšieho predajcu

História

Spoločnosť SHERLOCK bola založená a je ďalej budovaná ako rodinný podnik. Jej začiatky siahajú až do roku 1921, kedy Ján Fedík zakladá malú rodinnú firmu v podtatranskom mestečku Gelnica. Predmetom činnosti je sústruženie dreva, kovu a zámočníctvo. Dňa 23.3.1988 nadväzuje na rodinnú tradíciu podnikania jeho vnuk Ing. František Fedík a registruje sa ako živnostník v oblasti vývoja, výroby, montáže a servisu bezpečnostných a protipožiarnych bezpečnostných dverí s registrovaným názvom SHERLOCK®.

celá história

Kvalita

Bezpečnostné dvere SHERLOCK® a trezory sú certifikované podľa Európskych noriem. Spolupracujeme s certifikačnými orgánmi ako Lignotesting, Trezortest, Národný bezpečnostný úrad, Fires, ktoré potvrdzujú vysokú kvalitu a vlastnosti našich produktov. Proces výroby dverí SHERLOCK® je preverený certifikovaný systém, ktorý spĺňa požiadavky normy ISO 9001:2000 pre návrh a vývoj, výrobu, predaj, montáž a servis protipožiarnych bezpečnostných dverí a zárubní.

záruka kvality

Spokojní zákazníci

Našou budúcnosťou sú spokojní a lojálni zákazníci, ktorých počet neustále rastie. Preto systematicky zisťujeme ich požiadavky a potreby a naši odborníci z oblasti vývoja ich rýchlo a efektívne menia na skutočnosť. Neustále hľadajú nové, progresívne postupy a metódy skvalitňovania našich výrobkov a služieb, aby sme na trh prinášali maximálnu bezpečnosť. Bezpečnosť má u nás zelenú.

Hlavným cieľom spoločnosti SHERLOCK a jej budúceho smerovania je neustále zvyšovanie efektívnosti, výkonnosti spoločnosti a najmä kvality produktu.

Radi by sme poznali aj Vaše požiadavky a potreby, kontaktujte nás

referencie zákazníkov
Pridajte sa k nám
Odporučte nás priateľom